Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Coffee table 10695075



*

nr 1069 5075


COFFEE TABLE

1950s, length: 149 cm, width: 59 cm, height: 57 cm,


1950-tal, längd: 149 cm, djup: 59 cm, höjd: 57 cm


Estimate:

1000

Sold:

SEK 2000

Auction date:

Monday November 14 2016
at 20:07:28


  • Bid history
Time Bidder Bid
11/11 20:31:38 1      800 kr
14/11 15:27:46 2      Vinnande bud
14/11 16:26:16 3      1.500 kr
14/11 16:26:16 2      1.600 kr (Robot)
14/11 16:27:04 3      2.000 kr
14/11 16:27:04 2      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:45
  • 6615 TEA TABLE
    19th century, stained birch. Diameter: 83 cm, heig..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:58
  • 6073 LAMP TABLE
    butlers tray table. Diameter: 65 cm, height: 47 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:05
  • 6633 LAMP TABLE
    one pair, pine wood, märkta KJW. Length: 54 cm, wi..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:04
  • 6301 LAMP TABLE
    stomme i gulmetall, två bordsskivor, härdat glas ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:16
  • 6379 DINNER TABLE
    Bockmodell. Length: 183+ 2x45, width: 101 cm, hei..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:50




Ladda ner broschyr